Oferta

audyt

Audyt środowiskowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksowy audyt środowiskowy. Pozwala on na przeprowadzenie dokładnej analizy mającej na celu skorygować wszelkie nieprawidłowości oraz określić obowiązki Państwa Firmy wynikające z prawa ochrony środowiska.
Czytaj więcej...
ochrona

Bieżąca obsługa firm w zakresie ochrony środowiska / Outsourcing środowiskowy

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmuje bieżącą obsługę firmy w zakresie ochrony środowiska. Polecamy profesjonalną pomoc naszego specjalisty ds. ochrony środowiska i doradztwo eksperta wypełniania bieżących obowiązków. Powierzając naszym specjalistom bieżące obowiązki mogą Państwo w pełni skoncentrować się na podstawowej działalności i kluczowych sprawach. Zakres usług zostanie starannie dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Czytaj więcej...
opracowanie

Opracowania środowiskowe

Przygotujemy dla Państwa wszystkie rodzaje opracowań środowiskowych. Oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu pozwoleń, decyzji administracyjnych potrzebnych zarówno na etapie w realizacji przedsięwzięć i inwestycji dla przedsiębiorstw i osób fizycznych, jak i na etapie ich późniejszych eksploatacji.
Czytaj więcej...
pomiary

Pomiary hałasu

Wykonujemy pomiary hałasu profesjonalnym sprzętem pomiarowym renomowanych firm: Bruel&Kjaer, Sonopan, Norsonic. Do każdego pomiaru dołączamy, protokoły, sprawozdania, wykonujemy mapy akustyczne.
Czytaj więcej...
Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta